مركز مشاوره تحصيلي ايران مشاوره
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 17378
تعداد نوشته ها : 564
تعداد نظرات : 1
javascript:void(0)

درصد و نمونه کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه سراسری ایلام 95 – 96

رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی ایلام 95 – 96
رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی ایلام 95 – 96

رشته پرستاری در زیرگروه یک رشته علوم تجربی قرار دارد، تعداد واحد های درسی این رشته در مقطع کارشناسی 130 واحد و طول مدت تحصیل در مقطع کارشناسی این رشته چهار سال می باشد. رشته پرستاری در مقاطع بالاتر دارای گرایش های گوناگونی است اما در مقطع کارشناسی گرایش خاصی ندارد.برای اطلاع بیشتر شما داوطلبان در قسمت زیر چندین نمونه از کارنامه و رتبه قبولی رشته پرستاری سراسری 95 – 96 دانشگاه دولتی ایلام را در اختیارتان قرار داده ایم .

شنبه سیزدهم 3 1396
(0) نظر

درصد و نمونه کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه سراسری اصفهان 95 – 96

رتبه و کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی اصفهان 95 – 96
رتبه و کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی اصفهان 95 – 96

در رابطه با موقعیت شغلی این رشته در کشور ما بایستی بدانید که رشته پزشکی در جامعه  ما و همچنین در جوامع دیگر بسیار محبوب بوده و بازار کار  این رشته همیشه تا حدودی فراهم است و فارغ التحصیلان رشته ی پزشکی می توانند در منزل شخصی خود ، کلینیک ها ،، مطب شخصی ، بیمارستان ها ، ورزشگاه ها ، درمانگاه ها ، اورژانس ها و بخش های دولتی و خصوصی فعالیت نمایند همچنین درآمدد پزشکان بسیار مناسب است و پزشکانی که دارای تخصص هستند درآمد بسیار بالاتری را دارند. علاوه بر آن بایستی شما داوطلبان بدانید که در کشور ایران نزدیک به 42 دانشگاه ، دارای دانشکده های پزشکی هستند و متخصصان این رشته را تربیت می نمایند.

همچنین در ادامه مطلب چندین نمونه از کارنامه و رتبه قبولی رشته پزشکی سراسری ۹۵ – ۹۶ دانشگاه سراسری اصفهان را در اختیارتان قرار داده ایم.

 

شنبه سیزدهم 3 1396
(0) نظر

درصد و نمونه کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه سراسری بوشهر 95 – 96

رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی بوشهر 95 – 96
رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی بوشهر 95 – 96

یکی از زیر شاخه های علوم پزشکی که بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی را مجذوب خودش کرده است رشته پرستاری است که  هر ساله شاهد رقابت داوطلبان جهت کسب رتبه قبولی در این رشته هستیم. اگر شما هم علاقمند به تحصیل در رشته پرستاری هستید لازم است بدانید که رتبه و درصد قبولی رشته پرستاری مورد نیاز برای دروس تخصصی 60 وبرای دروس عمومی 40 می باشد.در ادامه مطلب چندین نمونه از کارنامه و رتبه قبولی رشته پرستاری سراسری 95 – 96 دانشگاه دولتی بوشهر را در اختیارتان قرار داده ایم .

شنبه سیزدهم 3 1396
(0) نظر

درصد و تراز قبولی رشته مهندسی کشاورزی دانشگاه آزاد 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی رشته مهندسی کشاورزی دانشگاه آزاد 95 – 96
کارنامه و رتبه قبولی رشته مهندسی کشاورزی دانشگاه آزاد 95 – 96

در کشور ما به دلیل تعداد بالای زمین های کشاورزی و  تنوع آب و هوایی و همچنین وجود منابع آبی فراوان پتانسیل و رشد بالایی در زمینه کشاورزی روز به روز احساس می شود. اما استفاده از شیوه های سنتی دیگر در کشاورزی مدرن امروز جایی ندارد و با وجود پیشرفت هایی که در علم و صنعت صورت گرفته ، درکشاورزی نیز بایستی تغییر اساسی صورت بگیرد به همین خاطر بود که رشته ی جدیدی با عنوان مهندسی کشاورزی در دانشکده های ریاضی و فنی تدریس می شود. رشته مهندسی کشاورزی شامل  گرایش های بسیاری است که سه گرایش پرطرفدار در گروه ریاضی و فنی  شامل ، 11- رشته آب 2- اقتصاد کشاورزی 3- ماشین های کشاورزی می باشد. شما داوطلبان اگر علاقه مند به طبیعت ، گیاهان  و خاک هستید رشته مهندسی کشاورزی می تواند باعث رضایتمندی شما شود. به طور کلی می توانیم در تعریف مهندسی کشاورزی بگوییم که این رشته روش ها و ابزار خاصی را  جهت آماده سازی زمین و عملیات کشت و کارهای طراحی وو ارائه آن به شرکت های کشاورزی را انجام می دهد. در رابطه با موقعیت شغلی این رشته بایستی بگوییم که رشته فارغ التحصیلان رشتهه مهندسی کشاورزی می توانند  در شرکت های خصوصی و دولتی کشاورزی و منابع طبیعی مشغول به کار شوند.

شنبه سیزدهم 3 1396
(0) نظر

درصد و تراز قبولی رشته حسابداری دانشگاه آزاد 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی رشته حسابداری دانشگاه آزاد 95 – 96
کارنامه و رتبه قبولی رشته حسابداری دانشگاه آزاد 95 – 96

در رابطه با رشته حسابداری بایستی بگوییم که اگر شما داوطلبان در مباحث ریاضیات و حل معادلات و همچنین آمار و ادبیات فارسی به منظور نگارش   توانایی  لازم  را دارید و جز علاقه مندی شماست  می توانید رشته حسابداری را انتخاب کرده و با رضایت مشغول بهه تحصیل شوید. رشته ی حسابداری از جمله رشته هایی است که به دلیل بازار کار مناسبی که در جامعه ما دارد فارغ التحصیلان به راحتی میی توانند در سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی استخدام و مشغول به کار شوند  زیرا که تمامی این سازمان ها به حسابداران مالی توانا نیازمندند همچنین این رشته در گروه رشته هایی قرار دارد که کمترین میزان بیکاری را می توانیم در آن مشاهده نماییم. برای اشنایی شما داوطلبان با این رشته محبوب لازم دانستیم بگوییم که رشته حسابداری یک نوع سیستم است که به فرایند جمع آوری ، طبقه بندی ، ثبت و خلاصه کردن اطلاعات مالی می پردازد تا مدیران سازمان ها و  یا مقامات مالیاتی از اطلاعات آن استفاده لازم را نمایند. با توجه به همه یی مواردی که بیان کردیم شما داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در رشته ی حسابداری هستید و در دانشگاه های سراسری به هر دلیلی امکانن تحصیل را کسب نکرده اید می توایند در دانشگاه های معتبر آزاد مشغول به تحصیل شوید.

شنبه سیزدهم 3 1396
(0) نظر

درصد و نمونه کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه سراسری فارس 95 – 96

رتبه و کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی فارس 95 – 96
رتبه و کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی فارس 95 – 96

در زمان انتخاب رشته کنکور و یا حتی می توانیم بگوییم که خیلی قبل تر از آن  در دوران مدرسه ، رویای تحصیل در رشته پزشکی همواره ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکور را به خود مشغول کرده است. طبق آماری که در سال های گذشته دیده شده نزدیک به 788هزار پزشک عمومی نیز در کشور ایران مشغول به فعالیت می باشند. با توجه به تمامی مواردی که بیان کردیم بایستی به این مسئله پی برده باشید که رشته پزشکی یکی از رشته های محبوب در ایران است که دارای رقابتی بسیار بالا درداوطلبان کنکور 96 می باشد.

جمعه دوازدهم 3 1396
(0) نظر

جدول شهریه دانشگاه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و دکتری

میزان شهریه دانشگاه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و دکتری
میزان شهریه دانشگاه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و دکتری

چنانچه قصد دارید مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را در دانشگاه پیام نور به تحصیل بپردازید لازم است ابتدا کمی با سیستم آموزشی این دانشگاه آشنا شوید.در خصوص معرفی دانشگاه پیام نور باید بگوییم که این دانشگاه یکی از دانشگاه های بزرگ نیمه حضوری به شمار می رود و پذیرش دانشجو در این دانشگاه به این شکل است که تمامی متقاضیان در هر یک از گروه های علوم پایه،گروه علوم انسانی،گروه فنی و مهندسی،گروه کشاورزی و هنر در صورت شرکت در آزمون گروه های ذیربط و مجاز شدن به انتخاب رشته امکان تحصیل در این دانشگاه را خواهند داشت.پذیرش داوطلبان در کد رشته محل ها به روش متمرکز می باشد بنابراین در صورتی که تعداد متقاضیان کمتر از ظرفیت رشته محل باشد در این صورت گزینش داوطلبان مطابق حد نصاب علمی صورت می گیرد.

جمعه دوازدهم 3 1396
(0) نظر

درصد و نمونه کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه سراسری کرمان 95 – 96

رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی کرمان 95 – 96
رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی کرمان 95 – 96

اگر قصد تحصیل در رشته پرستاری را دارید به اطلاعتان می رسانیم که این رشته در زیرگروه یک رشته علوم تجربی قرار دارد و تعداد واحد های درسی آن در مقطع کارشناسی شامل 130 واحد می باشد. طول مدت تحصیل در مقطع کارشناسی این رشته چهار سال می باشد.ضمن اینکه رشته پرستاری در مقاطع بالاتر گرایش های گوناگونی را در بر می گیرد. در ادامه مطلب چندین نمونه از کارنامه و رتبه قبولی رشته پزشکی سراسری ۹۵ – ۹۶ دانشگاه سراسری کرمان را در اختیارتان قرار داده ایم.

پنج شنبه یازدهم 3 1396
(0) نظر

 میزان شهریه دانشگاه آزاد 96

میزان شهریه دانشگاه آزاد 96
میزان شهریه دانشگاه آزاد 96

طبق روال هر ساله شاهد پذیرش داوطلبان در دانشگاه آزاد اسلامی به دو صورت با آزمون (شرکت در کنکور سراسری) و بدون آزمون بوده ایم که این دانشگاه به دلیل ارائه رشته های متنوع در مقاطع مختلف داوطلبان بسیاری را مجذوب خود کرده است.پذیرش داوطلبان به صورت بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته خواهد بود که تفاوت این دو دوره در ارائه پیش نیاز مدرک تحصیلی خواهد بود.در ادامه مطالب برای داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه آزاد را دارند توضیحات بیشتری در خصوص زمان و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد ،سمیه بومی گزینی و تاثیر آن در دانشگاه آزاد ،میزان شهریه در مقاطع مختلف دانشگاه آزاد و … ارائه داده ایم.

پنج شنبه یازدهم 3 1396
(0) نظر

جدول شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان
میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با دانشگاه پردیس خودگردان لازم است به اطلاعتان برسانیم که دانشگاه های پردیس خودگردان را می توانیم شعبه هایی از دانشگاه های سراسری معرفی کنیم که تاسیس این نوع دانشگاه با هدف جلوگیری از مهاجرت بسیاری از دانشجویان جهت تحصیل در خارج از کشور صورت گرفته است. بیشترین گرایش به تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان را می توانیم در میان داوطلبان رشته علوم تجربی به جهت رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی مشاهده کنیم.چنانچه خواستار تحصیل در این دانشگاه ها هستید لازم است بدانید که پذیرش دانشجویان در این دانشگاه ها به دلیل رقابت زیاد مشروط به پرداختن شهریه های بالا می باشد که در ادامه مطلب به بررسی میزان شهریه این نوع دانشگاه پرداخته ایم.

پنج شنبه یازدهم 3 1396
(0) نظر
X