مركز مشاوره تحصيلي ايران مشاوره
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 17373
تعداد نوشته ها : 564
تعداد نظرات : 1
javascript:void(0)

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

روزهای پس از آزمون دکتری تا زمان صدور کارنامه و پس از آن انتخاب رشته مراحل چالش برانگیزی است که حضور مشاوری دانا و خبره می تواند فشار ناشی از این روزها را کاهش دهد و داوطلبان را در انجام انتخاب رشته ای صحیح همراهی نماید. پس از انجام انتخاب رشته برخی از داوطلبان از رشته پذیرفته شده خود رضایت دارند و برخی دیگر به دنبال فرصتی برای جبران هستند که شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶  فرصتی طلایی و شانس دوباره ای برای قبولی در رشته دلخواه داوطلبان می باشد که تمامی داوطلبانی که  تمامی داوطلبانی که در آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ شرکت کرده اند می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد مجددا اقدام به انتخاب رشته نمایند.در این مقاله مرکز ایران مشاوره قصد دارد ، به سوالاتی که پس از انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶  برای داوطلبان پیش می آید پاسخ دهد. با وجود اینکه داوطلبان انتخاب رشته مقطع دکتری بارها تا رسیدن به این مرحله در مقاطع مختلف انتخاب رشته کرده اند اما در مقطع دکتری رقابت نسبت به مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی بیشتر خواهد بود.

پنج شنبه بیست و هشتم 2 1396
(0) نظر

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96
انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

با توجه به تغییراتی که به دلیل ادغام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۶ در زمان و نحوه  انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال ۹۶ به وجود آمده است،داوطلبان را با پرسش های بسیاری در خصوص انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶۶ ، زمان و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ ، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶۶ و … مواجه کرده است که لازم دانستیم برای پاسخگویی به تک تک پرسش ها در این زمینه به طور اختصاصی در این مقاله به بررسی و مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ بپردازیم تا شما داوطلبان با آگاهی بیشتری در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶۶ شرکت نمایید.


پنج شنبه بیست و هشتم 2 1396
(0) نظر

کارنامه و رتبه قبولی رشته دندانپزشکی دولتی ۹۵ – ۹۶

کارنامه و رتبه قبولی رشته دندانپزشکی سراسری 95 - 96
کارنامه و رتبه قبولی رشته دندانپزشکی سراسری ۹۵ – ۹۶

رشته دندانپزشکی یکی از رشته های پرطرفدار است که در جامعه ایران در چندین سال گذشته دانشجویان زیادی را به سمت دانشکده های خود کشانده است به همین خاطر لازم است که بگوییم در کشور ایران حدود ۱۲۰۰۰۰ دندانپزشک وجود دارد و سالانه تعداد بالایی از دانشکده های دندانپزشکی دولتی بیش از از ۱۵۰۰ دانشجو را پذیرفته و تربیت می نمایند. برای معرفی بیشتر و آشنایی شما علاقه مندان به تحصیل این رشته لازم دانستیم بگوییم که فارغ التحصیلان دندانپزشکی به تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان می پردازند و توجه داشته باشید که دانشجویان رشته دندانپزشکی بایستی ۶ سال در دوره های ۲ ساله و ۴ ساله تحصیل نمایند. لازم است بگوییم که قبولی در رشته دندانپزشکی هم در انتخاب رشته کنکور ۹۶ و هم در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ نیز ممکن است و داوطلبانی که در انتخاب رشته اصلی  موفق به قبولی نشده اند می توانند شانس خود را برای قبولی در این دوره ها امتحانن  نمایند.

همچنین برای انجام یک انتخاب رشته صحیح و مورد علاقه بهتر است از رتبه های قبولی رشته دندانپزشکی سال های قبل اطلاعات کافی داشته باشید.در انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۶ اطلاع از کارنامه و رتبه قبولی رشته دندانپزشکی سراسری ۹۵ بسیار کارآمد و کمک کننده می باشد.در ادامه تعدادی از این نمونه کارنامه ها را مشاهده خواهید کرد.همچنین برای دریافت مشاوره تحصیلی می توانید از بخش نظرات با مشاوران ایران مشاوره در  تماس باشید.

پنج شنبه بیست و هشتم 2 1396
(0) نظر

کارنامه و رتبه قبولی رشته مامایی دولتی ۹۵ – ۹۶

کارنامه و رتبه قبولی رشته مامایی سراسری 95 - 96کارنامه و رتبه قبولی رشته مامایی سراسری ۹۵ – ۹۶

رشته مامایی یکی از رشته هایی است که در شاخه علوم پزشکی به رشته ی پرطرفدار در چندین سال گذشته تبدیل شده است که دانشجویان بسیاری  را به سمت دانشکده های خود جذب می نماید. برای معرفی و آشنایی بیشتر شما داوطلبان لازم دانستیم که بگوییم رشته مامایی درر نقش های گسترده ای اعم از مشاوره ، آموزشی ، حمایتی ، درمانگری و تحقیقاتی است همچنین فارغ التحصیلان رشته مامایی در زمینه هایی قبل و بعد و هنگام ازدواج ، آموزش تنظیم خانواده ، آموزش پیش از بارداری ، آموزش های دوران بارداری و پس از بارداری می پردازند به طور کلی می توانیم اینگونه بیان کنیم که وظایف رشته ی مامایی از قبل حاملگی آغاز و پس از حاملگی تا ۶ سالگی کودک ، ادامه دارد.

شما داوطلبان بایستی توجه داشته باشید که برای قبولی در رشته مامایی هم در انتخاب رشته کنکور ۹۶ و هم در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ وتکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ نیز ممکن است و داوطلبانی که در انتخاب رشته اصلی موفق به قبولی نشده اند می توانند شانس خود را برای قبولی  در این دوره ها امتحان نمایند.

همچنین برای انجام یک انتخاب رشته صحیح و مورد علاقه بهتر است از رتبه های قبولی رشته مامایی سال های قبل اطلاعات کافی داشته باشید.در انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۶ اطلاع از کارنامه و رتبه قبولی رشته مامایی سراسری ۹۵ بسیار کارآمد و کمک کننده می باشد.در ادامه تعدادی از این نمونه کارنامه ها راا مشاهده خواهید کرد.همچنین برای دریافت مشاوره تحصیلی می توانید از بخش نظرات با مشاوران ایران مشاوره در تماس باشید.

پنج شنبه بیست و هشتم 2 1396
(0) نظر

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶

در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ فرصت دوباره ای به تمامی داوطلبانی که از رشته پذیرفته شده خود رضایت ندارند داده خواهد شد تا بار دیگر شانس خود را برای انجام انتخاب رشته ای دقیق تر امتحان نمایند. پس از شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ تا زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ سوالات بسیاری برای داوطلبان به وجود خواهد آمد کهبسیاری از آنها اطلاعی در این خصوص ندارند به همین دلیل مرکزایران مشاوره به منظور راهنمایی شما داوطلبان این مقاله را فراهم کرده است تا شما را در انجام انتخاب رشته ای اصولی تر یاری نماید. 

پنج شنبه بیست و هشتم 2 1396
(0) نظر
X