مركز مشاوره تحصيلي ايران مشاوره
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 17366
تعداد نوشته ها : 564
تعداد نظرات : 1
javascript:void(0)

انتخاب رشته دکتری ۹۶ سراسری و آزاد

انتخاب رشته دکتری 96
انتخاب رشته دکتری ۹۶

انتخاب رشته یکی از مفاهیم چالش برانگیز در زندگی دانشجویان است ، همه ما از دوران مدرسه تا مقاطع مختلف دانشجویی انتخاب های فراوانی در رابطه با رشته ی تحصیلی انجام داده ایم و این انتخاب ها آغاز انتخاب های بعدی ماست ،عده ای از دانشجویان راضی به نظر می رسند و عده ای در رشته ی دلخواه خود آموزش نمی بینند به همین جهت میزان علاقه و انتخاب درست در رشته تحصیلی نقش فراوانی در رضایت ما و جامعه دارد. یکی از مراحلی که دانشجویان کارشناسی ارشد برای ورود به مقطع دکتری بایستی انجام دهند انتخاب رشته است که این روزها  موضوع انتخاب درست در میان داوطلبین چالش برانگیز و دلهره آور شده است .مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در جهت همراهی شما برای انتخاب رشته مناسب و پاسخ به سوالات شما در زمینه های انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۶ ، مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور آماده پاسخگویی می باشد.

يکشنبه هفدهم 2 1396
(0) نظر

انتخاب رشته کنکور انسانی ۹۶

انتخاب رشته کنکور انسانی 96
انتخاب رشته کنکور انسانی ۹۶

دانش آموزان و فارغ التحصیلانی که قصد شرکت در کنکور انسانی را دارند توجه داشته باشند که رشته انسانی باکنکور دانشگاه آزاد با هم انجام میشود ،در کنکور سراسری رشته انسانی۹۶ داوطلبان ودانش اموزان می توانند در سه گروه هنر ،انسانی،و زبان شرکت کنند.

يکشنبه هفدهم 2 1396
(0) نظر

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۶

انتخاب رشته کنکور ریاضی 96
انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۶

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۶

عوامل موثر در انتخاب رشته: ۱٫علاقه : چنانچه علاقه بر اساس انگیزه واقعی شکل بگیرد به عنوان انتخاب برتر مطرح است.۲٫شناخت: شناخت کافی داوطلب از رشته های دانشگاهی باعث انتخاب اگاهانه میشود.۳٫آینده شغلی: بسیاری از داوطلبان برای اینکه بتوانند شغل بهتری پیدا کنند وارد دانشگاه میشوند از طرفی بعضی از رشته ها زمینه شغلی مناسبی ندارند. اطلاعات کسب کردن در این مورد به داوطلبان کمک می کند انتخابی درست داشته باشند.۴٫توجه به سهمیه مناطق ومواردی که در دفترچه ذکر شده است بسیار مهم و اساسی است.

يکشنبه هفدهم 2 1396
(0) نظر

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶

انتخاب رشته کنکور سراسری 96
انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶

توضیحاتی درباره انتخاب رشته کنکور تجربی ، انتخاب رشته کنکور انسانی و انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۶

انتخاب رشته کنکور همواره یکی از مراحل مهم در طول دوره تحصیلات هر فرد میباشد که اگر به درستی انجام شود می تواند باعت به ثمر نشستن زحمات داوطلبان شود.در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶ باید به یک سری نکات توجه ویژه ای داشت تا انتخاب رشته  ای صحیح انجام شود

يکشنبه هفدهم 2 1396
(0) نظر
X